Vítejte na stránkách Žluté třídy

Všechny informace o dění v naší třídě zasíláme rodičům prostřednictvím aplikace Twigsee.

Informace naleznete také na dveřích šatny v MŠ.

PRO RODIČE "Co dělat když...."

Chci odhlásit dítě z MŠ.

Zapíšu jméno dítěte do sešitu na příslušný den (dle data), který je ve vstupní hale MŠ, ohlásím situaci učitelce ve třídě. Vždy nejméně den předem.

Chci odhlásit dítě z docházky do MŠ telefonicky.

Tel. č. - MŠ Štěpánka 326 331 294, 326 322 792 (v mimořádném případě, že se opakovaně nedovoláte, můžete použít číslo 326 331 393). Pokud zavoláte do nejdéle 8.00 hod., lze ještě odhlásit na tento den oběd.

Chci dítě vyzvednout z MŠ po obědě.

Již ráno informaci dítě (rodič) sdělí p. učitelce. Po obědě děti vyzvedávat od 12.15 do 12.30 hod. Na jiném čase je potřeba se individuálně domluvit s učitelkou.

PRO VSTUP DO MŠ JSOU U FIN.ÚČETNÍ VYDÁVÁNY ČIPY (ZÁLOHA 100,- kČ)

Dítě si chce brát své vlastní hračky do školky.

Snažit se dítěti vysvětlit, že ve školce hračky jsou, není potřeba si nosit hračku z domova. Může si přinést např. plyšáčka na spaní, pokud je zvyklé. Dítě si za hračku ručí ve školce samo, učitelka nenese zodpovědnost za případnou ztrátu, či poškození hračky. Vyjímka je v rámci výuky, kdy děti mají za úkol si nějakou hračku do školky přinést.

Potřebuji informace, kam se obrátím.

V prvé řadě se vždy obraťte na učitelku příslušné třídy. Pokud to bude v její moci, ráda Vám dotazy zodpoví, případně Vám poradí na koho se obrátit. Rovněž lze využít webových stránek MŠ, sleduji nástěnku v šatně třídy a v hale v přízemí (NUTNÉ!). Zde jsou informace o veškerých akcích MŠ.

Pro dítě nemůže přijít ani jeden z rodičů.

Dítě si z MŠ může vyzvednout každá osoba, kterou rodiče určili (zapsali)

do Evidenčního listu dítěte, či dodatečně oznámili tuto skutečnost písemně učitelce (plná moc opravňující k vyzvednutí dítěte).

Ještě mne něco zajímá?

Prosím, zeptejte se nás.

Co potřebují děti do školky?

• Pohodlné oblečení do třídy, ve kterém se jim bude dobře cvičit i pracovat, aby nevadilo, že se třeba tričko umaže od barvy. Děti se do třídy převlékají.
  • Pyžamko - podepsané
  • "Bačkůrky", které se nevyzouvají!!!!!! Ne pantofle nebo crocks.
  • Sportovní oblečení na pobyt venku na zahradě (hrajeme si na písku!) i na Štěpánce.
  • Papírové kapesníčky (v krabici
  • a 10x10 balené), balíček vlhčených
  • ubrousků.

Do kapsáře v šatně:

• pláštěnku,
  • náhradní oblečení pro případ "nehody" - spodní prádlo, tričko, legíny (tepláky...)
  • gumáky.

Oblečení dětem ukažte, řekněte co je na zahradu a co do třídy. Všechno oblečení podepište!

OMLOUVÁNÍ NEPŘÍTOMNOSTI DÍTĚTE

Do 8.00 hod. pouze na těchto telefonních číslech: 326 331 294, 326 322 792 (v mimořádném případě, že se opakovaně nedovoláte, můžete použít číslo 326 331 393)

Děkujeme za pochopení