Vítejte na stránkách Červené třídy

MOTTO ČERVENÉ TŘÍDY:

"Co může být krásnější, než první úsměv vašeho dítěte,

co příjemnější, než když vás někdo uvítá s úsměvem.

Úsměvem vyjadřujeme, že nejsme bojovně naladěni, ba naopak,

že jsme ochotni naslouchat a spolupracovat....."

Všechny informace o dění v naší třídě zasíláme rodičům prostřednictvím aplikace Twigsee.

Informace naleznete také na dveřích šatny v MŠ.

CO POTŘEBUJEME DO ŠKOLKY?

• POHODLNÉ OBLEČENÍ DO TŘÍDY, VE KTERÉM SE VÁM BUDE DOBŘE CVIČIT I PRACOVAT A NEVADÍ, KDYŽ SE UMAŽE OD BARVY
  • BAČKŮRKY, KTERÉ SE NEVYZOUVAJÍ!!! (NE PANTOFLE ČI CROCSI)
  • SPORTOVNÍ OBLEČENÍ NA POBYT VENKU (HRAJEME SI NA PÍSKU, CHODÍME NA ŠTĚPÁNKU)
  • DO KAPSÁŘE V ŠATNĚ SI DEJTE: PLÁŠTĚNKU A NÁHRADNÍ OBLEČENÍ PRO PŘÍPAD "NEHODY"
  • KARTÁČEK NA ZUBY + KELÍMEK+ PASTA NA ZUBY - DEJTE P. UČ. VE TŘÍDĚ
  • BALÍK PAPÍROVÝCH KAPESNÍKŮ A VLHČENÝCH UBROUSKŮ - DEJTE P .UČ. VE TŘÍDĚ

OBLEČENÍ DĚTEM UKAŽTE, ŘEKNĚTE, CO JE NA ZAHRADU, CO DO TŘÍDY A TAKÉ HO OZNAČTE: BUĎ ZNAČKOU, NEBO JMÉNEM

DĚKUJEME

OMLOUVÁNÍ NEPŘÍTOMNOSTI DÍTĚTE

Do 8.00 hod. pouze na těchto telefonních číslech: 326 331 294, 326 322 792 (v mimořádném případě, že se opakovaně nedovoláte, můžete použít číslo 326 331 393)

Děkujeme za pochopení

Rodiče dětí s povinnou předškolní docházkou mají povinnost řádně omlouvat nepřítomnost svých dětí (nemoc, rodinné důvody.. atd) do omluvných listů se svým podpisem, které jsou k dispozici u třídních učitelek.

O delší nepřítomnost (dovolená, hory...)žádají písemně ředitelku a třídní učitelku. (žádanky jsou u třídních učitelek).

MAMINKO A TATÍNKU, PROSÍM...

ANEB ŠKOLKOVÁ PRAVIDLA PRO DOSPĚLÁKY:

• Přiveďte mě do školky a choďte si pro mě vždy včas, není mi příjemné být poslední.
  • Pokud nebudeme stíhat, zavolejte paní učitelce, aby se mnou počítala.
  • Neprotahujte ranní loučení, je mi potom ještě více smutno.
  • Nevoďte mě do školky, když mi není dobře nebo jsem nemocný, nakazil bych kamarády, celý den bych tam proplakal a paní učitelka by vám stejně zavolala, ať si pro mě přijdete.
  • Když budu mít narozeniny, můžete mi koupit nějakou dobrůtku nebo ovoce a zeleninu, všichni to pak společně oslavíme a o dobrůtky se rozdělíme.
  • Čtěte pozorně informace na dveřích šatny či internetu, abyste na nic důležitého nezapomněli.
  • Buďte upřímní a nezapomeňte paním učitelkám sdělit všechny důležité věci, nebo změny, které by měli vědět!!!!
  • Jděte nám příkladem a dodržujte školková pravidla s námi.