Vítejte na stránkách modré třídy

MOD TŘÍDA

Všechny důležité informace ohledně naší třídy naleznete na dveřích šatny a prostřednictvím aplikace Twegsee

RODIČE POZOR Z DŮVODU BEZPEČNOSTI,

V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH, KDY DĚTI JSOU NA ZAHRADĚ, JE BUDOVA MŠ UZAMČENA.

DĚTEM DEJTE BATŮŽKY, ABY SI POTŘEBNÉ VĚCI ZE ŠATNY MOHLY VZÍT S SEBOU NA ZAHRADU.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

CO POTŘEBUJEME DO ŠKOLKY?

• POHODLNÉ OBLEČENÍ DO TŘÍDY, VE KTERÉM SE VÁM BUDE DOBŘE CVIČIT I PRACOVAT A NEVADÍ, KDYŽ SE UMAŽE OD BARVY
  • BAČKŮRKY, KTERÉ SE NEVYZOUVAJÍ!!! (NE PANTOFLE ČI CROCSI)
  • SPORTOVNÍ OBLEČENÍ NA POBYT VENKU (HRAJEME SI NA PÍSKU, CHODÍME NA ŠTĚPÁNKU)
  • PYŽAMKO NA ODPOČÍVÁNÍ NA LEHÁTKU
  • DO KAPSÁŘE V ŠATNĚ SI DEJTE: PLÁŠTĚNKU A NÁHRADNÍ OBLEČENÍ PRO PŘÍPAD "NEHODY" (SPODNÍ PRÁDLO, TRIČKO, PONOŽKY, TEPLÁČKY)
  • KARTÁČEK NA ZUBY + KELÍMEK+ PASTA NA ZUBY, HOLČIČKY I HŘEBEN S POUTKEM
  • BALÍK PAPÍROVÝCH I VLHČENÝCH KAPESNÍKŮ - DEJTE P .UČ. VE TŘÍDĚ
  • HRAČKY DO ŠKOLKY NENOSÍME, POUZE PLYŠÁKY NA ODPOČÍVÁNÍ

OBLEČENÍ DĚTEM UKAŽTE, ŘEKNĚTE, CO JE NA ZAHRADU, CO DO TŘÍDY A TAKÉ HO OZNAČTE: BUĎ ZNAČKOU NEBO JMÉNEM.

OMLOUVÁNÍ NEPŘÍTOMNOSTI DÍTĚTE

Do 8.00 hod. pouze na těchto telefonních číslech: 326 331 294, 326 322 792 (v mimořádném případě, že se opakovaně nedovoláte, můžete použít číslo 326 331 393)

Děkujeme za pochopení

Rodiče dětí s povinnou předškolní docházkou mají povinnost řádně omlouvat nepřítomnost svých dětí (nemoc, rodinné důvody.. atd) do omluvných listů se svým podpisem, které jsou k dispozici u třídních učitelek.

O delší nepřítomnost (dovolená, hory...)žádají písemně ředitelku a třídní učitelku. (žádanky jsou u třídních učitelek).